Welcome to MonsterFish-GreekFans.net
Καλως ηρθατε στο MonsterFish-GreekFans.net

Τα μέλη αυτού του φόρουμ έχουν συναντηθει για να μοιραστούν γνώσεις και εμπειρίες στην διατήρηση ψαριών. Θέλουμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας, να προσφέρουμε συμβουλές και να γεμίσουμε την σελιδα με φωτογραφίες των ψαριών που έχουμε όλοι αγαπήσει.

Είμαστε μια μοναδική κοινότητα στην κρατηση ψαριών που παίρνουν στα σοβαρά το χόμπι αλλα επισης στα άκρα και στο επόμενο επίπεδο. Η συλλογών των ψαριών μας, στην πλειοψηφια περιλαμβάνει σπάνια και εξωτικά είδη όλων των μεγεθών, κυριως ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΙΑ με ΜΕΓΑΛΕΣ ορέξεις και μεγάλες δεξαμενές. Δεν είναι εύκολο για τους περισσότερους ανθρώπους ή τους "κανονικους" χομπυστες να καταλάβουν γιατί έχουμε διατηρήσει αυτό το είδος ψαριων και εχουμε ριξει ολο το βαρος και την προσοχη μας σε αυτα.

Ας ελπίσουμε ότι, μέσω αυτού του φόρουμ και χώρου συζήτησης μπορούμε να ενθαρρύνουμε την επόμενη γενιά να έχουν το ίδιο και μεγαλητερο πάθος και αγάπη που έχουμε για το χόμπι και τα τερατα μας.

Ως ιδρυτικο μέλος, σας καλώ προσωπικά να εγγραφείτε και να ενωθειτε μαζί μας σήμερα. Αυτή τη στιγμή βλέπετε αυτό το site ως επισκέπτης μας, που σας δίνει περιορισμένη πρόσβαση για να δείτε περισσότερες συζητήσεις, άρθρα, φωτογραφικό υλικό και βιντεο.

Στην συνεχη προσπαθεια για ενημερωση και βελτιωση της κοινοτητας ωστε να βοηθησουμε τα ψαρια μας και το χομπυ μας να βγουν απο το περιθωριο που βρισκονται στη χωρα μας.

Ξεκινηστε σημερα κι ολας το πρωτο σας ποστ και γινετε ενεργο μελος της μοναδικης κοινοτητας μας!
Το φορουμ λειτουργει πλεων ως βιβλιοθηκη πληροφοριων χωρις δυνατοτητα νεας συζητησης.Ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας και την στηριξη σας ολα αυτα τα χρονια.
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
Προτεινομενες συνδεσεις:

Μοιραστείτε
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΠήγαινε κάτωΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012
Τόπος : Αθηνα

Kαλησπεραα!! Καλως σας βρηκα!!

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:04:06
Χερετω την ομορφη παρεαα! Ονομαζομαι Γιαννης!! Ειμαι απο αθηνα και ειμαι 15 χροονων! Ειμαι καινουριος στο χομπι ψαριων!! Η μαλλον σπάνιων ψαριων!! Razz Razz Ειμαι κατοχος ομως 2 νεροχελωνων!! αυτο δεν σημενει ομως πως δεν ειμαι αρχαριος!! ο λογος που μπηκα στο φορουμ ειναι λογο του οτι με το που ειδα απο κοντα τον redtailed CatFish Τον ερωτευθηκα στην κιριολε3ιααα!! και ετσι αποφασισα να μπω για να μαθω διαφορα γιαυτον τον γατο και γενικότερα για το χομπι!!

Και παλι καλως σας βρηκα!! και να με σινχορετε για τυχόν λάθη!!
και για τα ορθογραφικα! Razz Razz ¨

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Bo
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1880
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : χαλαστρα θεσσαλονικης
http://fabuloustimes.gr

Απ: Kαλησπεραα!! Καλως σας βρηκα!!

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:28:03
γεια σου γιαννη welcome
κατευθειαν στα βαθια βουτας,στα πολυυυυυυυ βαθια!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] θα βρεις πηροφοριες για το αγαπημενο σου RTC,ειναι ενα πραγματικο τερας που χρειαζεται εναν υπευθυνο keeper.
να μην προχωρησεις αμεσα στην αποκτηση του ωσπου αποκτησεις την καλληλη εμπειρια και τις καταλληλες...εγκαταστασεις Wink
καλη διαμονη στο φορουμ.
thanasis76
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 2780
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:29:20
καλος ηρθες!!!!!! καλο διαβασμα στο λινκ και ετοιμασου για μεγαλο χωρο αν σκεφτεις να το αποκτησεις τελικα....
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:32:38
Φχαριστω πολυ παιδιαα!! να στε καλαα!!!!
δεν υπαρχει περιπτωση να αποκτησω αν δεν δω οτι με περνει και οτι 8α μπορω να ανταπε3ελθω στις απαιτισεις του!!
εσεις που ειστε εμπιροι στο αθλημα!! για εναν αρχαριο τι θα σινιστουσατε? με τι θα μπορουσα να 3εκινισω?? κατι γενικα ευκολουτσικοο!! αλλα και να εχει πολυ ενδιαφεροοοοοον!! Very Happy Very Happy
alekos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1100
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2011
Τόπος : Παραλία Μαρκοπουλου-Ωρωπος

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:57:16
welcome welcome
καλώς ήρθες φίλε γιάννη!!!!μέσα από τις κατηγορίες του forum θα βρεις ότι χρειάζεσαι για το RTC και πάρα πολλά ενδιαφέροντα fish.καλή διαμονή και καλό διάβασμα study study
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Παρ 17 Αυγ - 14:59:46
Να σε καλαα φιλεε!! το εχω καψει στην κυριολε3ια το φορουμ!! απο εχτες δεν εχω 3εκολισει καθολου!! Very Happy Razz
konstantinos
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011
Τόπος : Χανιά

Την / Το Σαβ 18 Αυγ - 16:32:16
welcome welcome και απο εμένα Very Happy Very Happy
Συμφωνώ με όσα σου είπε ο ΒΟ...
Για ερωτήσεις και απορίες σχετικά με το RTC άνοιξε ένα καινούριο θεματάκι στην αντίστοιχη κατηγορία(αν δεν το έχεις κάνει ήδη) και καλή διαμονή Very Happy
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Σαβ 18 Αυγ - 17:44:04
Σε φχαριστω πολυ να σε καλα! Very Happy
kwstas_original
Ιδιοκτητης
Αριθμός μηνυμάτων : 12109
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2010
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
http://www.monsterfish-greekfans.net

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 0:59:24
welcome

Καλως ηρθες φιλε Γιαννη στην παρεα μας!
Το ψαρι που αναφερεις ειναι ερωτας πολλων φιλων επισης οπως και δικος μου και η αιτια που ξεκινησα καποτε...
Ειναι ενα πολυ απαιτητικο ψαρι και χρειαζεται υπευθυνη αντιμετωπιση η οποια ακομη και αν μπορει οικονομικα να αντιμετωπιστει (δυσκολα), το νεαρο της ηλικιας σου δεν σου επιτρεπει μια 20+ετη δεσμευση αυτη τη στιγμη κατα την γνωμη μου.
Περιμενε λιγο, εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου, μαθε για αυτο οσα περισσοτερα μπορεις και ξεκινα να μαζευεις χρημα, αυτα εγω θα εκανα στη θεση σου...

Σου ευχομαι μια μερα να εισαι αξιος να διατηρεις ενα τετοιο απιστευτο ζωντανο και θα σε ανταμηψει για ολους σου τους κοπους φιλε μου!

Καλη διαμονη και καλο διαβασμα στο φορουμ!
chears

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
...If it's worth doing...it's worth overdoing...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]-[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]-[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Proud Supporter-Member
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 10:53:04
Σε φχαριστω παρα πολυ φιλεε!! εχεις απολιτο δικιοο..οσο μεγαλωνουμε γινομαστε και πιο υπευ8ινοι..ισως στην πορεια να αποκτισω αυτον τν γατοο..για αρχη ομως επειδη το εψα3α πολυ κιωλας δεν με περνει για την ωρα,διοτι ειμαι πολυ αρχαριος με το θεμα ψαριων.. αλλα απο την αλλη 8ελω να μπω στο χομπι.. γιατι μαρεσει και θελω να ασχολουμε με τετοια πραγματαα! με τι θα μπορουσα να 3εκινισω?? τι θα προτινες για εναν αρχαριοο?? Να ειναι ευκολο και να μην εχει αναγκη πολλα λιτρα... Rolling Eyes Question
kwstas_original
Ιδιοκτητης

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 15:44:52
Ριξε μια ματια εδω:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]-[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]-[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Proud Supporter-Member
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 15:49:52
εισαιι φοβερος!! σε υπερευχαριστω! Very Happy Very Happy
petrosarowana
1000+ posts
1000+ posts
Αριθμός μηνυμάτων : 1338
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Σταματα Αττικης

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 18:00:26
Που το ειδες το ρτσ και τρελαθηκες???τι μεγεθος ειχε???
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 18:07:48
χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!!! Razz

Ασε ρεε νουμεροο!!
καπου το ειδαα..Τον Πετρο τον Ρεγκουκο τον 3ερεις??? Wink
Αυτος εχει ενα τετοιο γατοοο!! Razz
nik.tso
Μέλος
Μέλος
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 19:08:46
γεια σου
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 19:22:04
Γεια και σε εσενα!!
petrosarowana
1000+ posts
1000+ posts

Την / Το Κυρ 19 Αυγ - 20:45:30
Λοιπον παιδια απο δω ο μικρος μου ξαδερφος!!!του εχω εξηγησει πολλες φορες οτι γατο θα δει μονο στον υπνο του αλλα θελει να του το πουν και αλλοι!!!
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Δευ 20 Αυγ - 0:09:47
Ωραιαα ρρ!! ισως να μην αποκτισω οπως λες γατοο..παρα μονο στον υπνο μου.. αλλα αυτο το ψαρι το θαυμαζω και το 3ερεις πολυ καλα...ε3αλου σε εχω πρι3ει και λιγοο!! αλλα γιατι ρρ φιλε με λιγη 8ελιση ολα γινονταιι.. δεν σου λεω να παρω τωρα αμεσως.. τωρα δεν 8ελω κιολας..απλα γενικα αυτο το ψαρι το θαυμαζω..απλα ηθελα σιγα σιγα να μπω στο χομπι.. και 3ερεις πολυ καλα πως εσυ θα εισαι αυτος που θα με βαλει στο χομπι για τα καλα..!! Razz Very Happy Very Happy drunk
kwstas_original
Ιδιοκτητης

Την / Το Δευ 20 Αυγ - 9:45:55
ΩΧ, αλλος ενας Ρεγκουκος.... up

nik.tso έγραψε:γεια σου
welcome

petrosarowana
1000+ posts
1000+ posts

Την / Το Δευ 20 Αυγ - 9:49:35
kwstas_original έγραψε:ΩΧ, αλλος ενας Ρεγκουκος.... up

nik.tso έγραψε:γεια σου
welcome

Χαχαχα!!!τι εχεις να παθεις!!!
redtail CatFish
Μέλος
Μέλος

Την / Το Δευ 20 Αυγ - 9:57:37
Χαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!!! 2 σε 1 ρρ παιδιαα! Razz Razz Razz
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπιστροφή στην κορυφήΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης